Telèfons i webs útils

ESCOLA LA SALUT 937770019
ESCOLA LA SALUT (FAX) 937779727
MENJADOR ESCOLA 664685539
SERVEI D’ACOLLIDA 696861156
ESCOLA MANSUET:__ www.escolamansuet.com 937770672
SI COLLBATÓ:__ sescollbato.cat 937779837
LLAR D’INFANTS:__ Informació de la web de l’Ajuntament 937779980
AJUNTAMENT:__ www.collbato.cat 937770100
ENTITATS DIVERSES:__ Informació de la web de l’Ajuntament
BIBLIOTECA MUNICIPAL: _ www.collbato.blogspot.com.es 937770591
FARMÀCIA 937770076
POLICIA LOCAL 670201420
TAXI (ISABEL) 937770574-659680919
TAXI (CARLOS) 610354375
BOMBERS 937770181
AMBULATORI (CAP) 937770759
SERVEIS TERRITORIALS ENSENYAMENT 936859450
URGÈNCIES 112
Correu electrònic escola a8033468@xtec.cat
Correu electrònic AMPA ampalasalut@gmail.com